fbpx
Strona głównaZdalne szkolenia UXSzkolenia biznesowe

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz szkolenia dostosowanego do potrzeb Twojego zespołu? Napisz do nas

DLA KOGO PRACOWALI NASI TRENERZY?

Nasi trenerzy prowadzą projekty UX dla międzynarodowych marek. Przykładowe firmy, z którymi współpracowali:

  • BLIK

  • ORANGE

  • ALLEGRO

  • santander


  • compensa

Opinie uczestników naszych szkolen

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Jako początkujący UX team leader dostałam ogromną dawkę wiedzy, która była przekazana w sposób bardzo przystępny, pozwoliła mi uporządkować wszystkie obszary, które od dziś z głową pełną inspiracji i wiedzy od bardziej doświadczonych uczestników kursu wprowadzam w życie. Myślę, że bez tego byłoby mi dużo ciężej wejść w nową rolę. Program Design Leaders Masterclass jest wart każdej złotówki i każdej minuty.
Katarzyna Leśniok
UX Team Leader, Skyrise.tech
Na wydarzeniu poświęconym cyfrowej transformacji w handlu Patrycja doskonale zdobyła i utrzymała uwagę publiczności podczas całej swojej wypowiedzi. Dobór różnorodnych praktycznych przykładów, przywołanie konkretnych faktów oraz liczb na podstawie badań i raportów złożyły się na ciekawą i kompletną story. Prezentację przygotowaną i przeprowadzoną przez Patrycję oceniam za bardzo profesjonalną i merytoryczną.
Agnieszka Chrzanowska
ICT Sales and Business Development Senior Manager w Deutsche Telekom AG
Prezentacje i szkolenia prowadzone przez Patrycję podczas naszych wydarzeń charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym z zakresu e-commerce. Uczestnicy w ankietach podkreślają umiejętność w przekazywaniu specjalistycznej wiedzy oraz łatwość nawiązywania kontaktu. To sprawia, że polecamy współpracę z Patrycją oraz uczestnictwo w zapowiadanych szkoleniach i prezentacjach.
Agnieszka Świtkowska
Członek Zarządu NoNoobs.pl S.A.
Z Patrycją współpracuję od lat przy konferencjach w tematyce handlu detalicznego oraz e-commerce. Znakomicie radzi sobie z prowadzeniem i moderowaniem dyskusji panelowych, warsztatów i sesji tematycznych. Jej wystąpienia publiczne są zawsze świetnie przygotowane, merytoryczne, oparte o dane i trendy rynkowe. Patrycja przewodniczyła Radzie Programowej jednej z naszych konferencji dla dyrektorów ds. e-commerce największych sieci handlowych i marek. Dzięki współpracy powstał najciekawszy program konferencji o e-commerce w Polsce w 2019 roku.
Edyta Olbratowska
Strategic Relationships Director, European Conferences United
Program Design Leaders Masterlass odpowiada realnym wyzwaniom stojącym przed każdym nowoczesnym zespołem projektowym w firmach technologicznych. Bardzo dużo realnych przykładów i inspirujące case studies. W zasadzie po każdym bloku byłem w stanie zastosować zdobytą wiedzę, lub być zainspirowany na tyle żeby przetestować temat, podejście lub proces w swojej organizacji. Grupa uczestników nie była przypadkowa, a różnorodny przekrój firm czy specjalizacji pozwolił na świetne dyskusje i dzielenie się doświadczeniami.
Michał Kolasa
Michał Kolasa, Sr. Director of Product Design, Chili Piper