fbpx
Strona głównaZdalne szkolenia UXSzkolenia biznesowe

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz szkolenia dostosowanego do potrzeb Twojego zespołu? Napisz do nas

DLA KOGO PRACOWALI NASI TRENERZY?

Nasi trenerzy prowadzą projekty UX dla międzynarodowych marek. Przykładowe firmy, z którymi współpracowali:

  • BLIK

  • ORANGE

  • ALLEGRO

  • santander


  • compensa

Opinie uczestników naszych szkolen

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Jako początkujący UX team leader dostałam ogromną dawkę wiedzy, która była przekazana w sposób bardzo przystępny, pozwoliła mi uporządkować wszystkie obszary, które od dziś z głową pełną inspiracji i wiedzy od bardziej doświadczonych uczestników kursu wprowadzam w życie. Myślę, że bez tego byłoby mi dużo ciężej wejść w nową rolę. Program Design Leaders Masterclass jest wart każdej złotówki i każdej minuty.
Katarzyna Leśniok
UX Team Leader, Skyrise.tech
Na wydarzeniu poświęconym cyfrowej transformacji w handlu Patrycja doskonale zdobyła i utrzymała uwagę publiczności podczas całej swojej wypowiedzi. Dobór różnorodnych praktycznych przykładów, przywołanie konkretnych faktów oraz liczb na podstawie badań i raportów złożyły się na ciekawą i kompletną story. Prezentację przygotowaną i przeprowadzoną przez Patrycję oceniam za bardzo profesjonalną i merytoryczną.
Agnieszka Chrzanowska
ICT Sales and Business Development Senior Manager w Deutsche Telekom AG
Prezentacje i szkolenia prowadzone przez Patrycję podczas naszych wydarzeń charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym z zakresu e-commerce. Uczestnicy w ankietach podkreślają umiejętność w przekazywaniu specjalistycznej wiedzy oraz łatwość nawiązywania kontaktu. To sprawia, że polecamy współpracę z Patrycją oraz uczestnictwo w zapowiadanych szkoleniach i prezentacjach.
Agnieszka Świtkowska
Członek Zarządu NoNoobs.pl S.A.
Z Patrycją współpracuję od lat przy konferencjach w tematyce handlu detalicznego oraz e-commerce. Znakomicie radzi sobie z prowadzeniem i moderowaniem dyskusji panelowych, warsztatów i sesji tematycznych. Jej wystąpienia publiczne są zawsze świetnie przygotowane, merytoryczne, oparte o dane i trendy rynkowe. Patrycja przewodniczyła Radzie Programowej jednej z naszych konferencji dla dyrektorów ds. e-commerce największych sieci handlowych i marek. Dzięki współpracy powstał najciekawszy program konferencji o e-commerce w Polsce w 2019 roku.
Edyta Olbratowska
Strategic Relationships Director, European Conferences United
Program Design Leaders Masterlass odpowiada realnym wyzwaniom stojącym przed każdym nowoczesnym zespołem projektowym w firmach technologicznych. Bardzo dużo realnych przykładów i inspirujące case studies. W zasadzie po każdym bloku byłem w stanie zastosować zdobytą wiedzę, lub być zainspirowany na tyle żeby przetestować temat, podejście lub proces w swojej organizacji. Grupa uczestników nie była przypadkowa, a różnorodny przekrój firm czy specjalizacji pozwolił na świetne dyskusje i dzielenie się doświadczeniami.
Michał Kolasa
Michał Kolasa, Sr. Director of Product Design, Chili Piper

Szkolenia biznesowe UX Upgrade

W ramach UX Upgrade zajmujemy się nie tylko prowadzeniem zdalnych szkoleń otwartych z różnych obszarów UX, ale także kompleksową organizacją dedykowanych szkoleń zamkniętych. Rozwijamy tym samym kompetencje w zespołach, które dzięki szkoleniom UX są w stanie efektywniej wykorzystywać swoje zasoby. Trenerzy szkoleń UX Upgrade to eksperci i praktycy, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i dbają o jak najwyższy poziom merytoryczny szkoleń — także sesji zamkniętych dla firm. Szkolenia biznesowe organizowane przez nasz zespół to doskonała okazja do rozwijania obszarów, które akurat w danym momencie tego wymagają. W pełni spersonalizowana i dopasowana do aktualnych potrzeb zespołu agenda pozwala skupić się na najważniejszych kwestiach i przekazać porcję wiedzy w profesjonalnej atmosferze.
Opis szkolenia
Szkolenie badaczy

Dedykowane szkolenie dla zespołu

Zajmując się przeprowadzeniem szkolenia zamkniętego, dbamy o to, by było ono w pełni oparte o potrzeby, z którymi się do nas zwrócono. Szkolenia biznesowe UX są spersonalizowane i dopasowane do poziomu wiedzy i obecnych wyzwań firmy czy też zespołu. Z powodzeniem organizujemy szkolenia dedykowane dla kilku lub maksymalnie kilkunastoosobowych grup, co znacząco wpływa na wartość przekazywanych podczas nich treści.

Odczucia uczestników są dla nas bardzo ważne, dlatego skupiamy się na wszystkich elementach — zarówno tych merytorycznych, jak i organizacyjnych. Dzięki temu sesje zamknięte szkoleń biznesowych cieszą się dużym powodzeniem. To przede wszystkim gwarancja kompleksowej obsługi od momentu przekazania zapytania ofertowego, aż do przesłania uczestnikom certyfikatów ukończenia szkolenia.

Certyfikat szkolenia

Praktyczne warsztaty podczas szkoleń zamkniętych UX Upgrade

Szkolenia biznesowe różnią się od sesji otwartych większą elastycznością. Na potrzeby zespołu, który szkolimy, dostosujemy odpowiednio agendę i formułę szkolenia, ale także jego poszczególne moduły. Organizujemy szkolenia zdalne i stacjonarne — nie ma problemu, żeby przeprowadzić kurs w siedzibie firmy lub w jeszcze innej przestrzeni. Ogromną zaletą jest możliwość pracy na wybranym case study podczas części praktycznej szkolenia UX Upgrade.

Po wcześniejszych ustaleniach uczestnicy mogą skonsultować z trenerami wyzwania, które przed nimi stoją i przećwiczyć wybrane rozwiązania pod okiem ekspertów. Część warsztatowa zawsze niesie za sobą ogromną wartość i pozwala jeszcze lepiej poznać omawiane zagadnienia teoretyczne. Zorganizuj z nami szkolenie biznesowe UX dla swojego zespołu i zwiększ jego kompetencje!